Zniżki na noclegi

Hej Kochani,

dla wszystkich tych co lubią podróżować lub dopiero gdzieś się wybierają postał ten wpis ze zniżkami. Poniżej pokrótce wyjaśniam jak działają zniżki na poszczególnych serwisach i jak z nich korzystać.

Link zniżkowy do BOOKING.COM – https://www.booking.com/s/18_6/fad508b7

Zasady promocji polecania na www.booking.com – Zgarnij 50 PLN

Dokonujecie rezerwacji poprzez powyższy link w serwisie booking.com i realizujecie pobyt Po zrealizowaniu przez Was pobytu otrzymujecie 50 zł zwrotu a ja parę złotych na kolejną rezerwację 🙂 W  ramach tej promocji możecie otrzymać tylko jeden bonus.

Abyście mogli zdobyć 50 zł jako polecony należy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z powyższego linku polecającego. Minimalna wartość rezerwacji musi wynosić min. 100 zł. Prawo do otrzymania premii uzyskacie po wymeldowaniu z hotelu. Wówczas Booking.com otrzyma potwierdzenie od hotelu, iż skorzystaliście z noclegu i rzecz jasna opłaciliście pobyt. Premia zostanie wypłacona na waszą kartę płatniczą (może to być zarówno karta debetowa, jak i kredytowa; MasterCard lub VISA). W celu odbioru bonusu, niezbędne będzie utworzenie konta w serwisie. Dane karty podaje się po zalogowaniu na koncie Booking.com w zakładce „Ustawienia – Karty kredytowe”. Po dodaniu karty możecie odznaczyć, iż to na nią właśnie mają trafiać wszelkie bonusy. Dane karty możecie podać zarówno przed, jak i po wymeldowaniu. Booking.com na bieżąco będzie Was informował o statusie polecenia poprzez wysyłkę maili. Akurat pod względem informacyjnym, serwis jest bardzo solidny. Wypłata bonusu odbywa się automatycznie.

Regulamin całej akcji znajdziecie na stronie www.booking.com lub klikając bezpośrednio w ten -> LINK  <-

Jeśli macie jakieś pytania śmiało się ze mną kontaktujcie.

Buziaki!

Blonde In Travel

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *